Pomysły na zabawny prezent urodzinowy

Pomysły na zabawny prezent urodzinowy

Urodziny to szczególna okazja, którą chętnie wszyscy świętują. To nie tylko moment, gdzie możemy spotkać się z przyjaciółmi i rodziną, ale również przekazać wymarzony prezent. Znajomość solenizanta to podstawa przy planowaniu zakupu. Kolejny krok to ustalenie budżetu. Coraz większą popularnością cieszą się spersonalizowane niespodzianki odpowiadające zainteresowaniom obdarowanego. Poniżej kilka trafionych koncepcji na śmieszny upominek z okazji urodzin.

Pomysł to połowa sukcesu

Zabawne prezenty dzielą się na kilka kategorii. Można celować w upominki dla imprezowicza, pamiątkowe przedmioty ozdobne lub odzież. Osoba lubiąca przyjęcia ucieszy się z kompletu szklanek lub kieliszków z kolorowymi grafikami, grawerowanego otwieracza do butelek, drewnianej skrzyneczki na szkło z personalizowanym napisem lub piersiówki ze śmiesznymi rysunkami. Dobrze wykonane pamiątki ozdobią otoczenie solenizanta. Polecane są:
  • kolorowe poduszki z życzeniami,
  • elegancja statuetka oskarowa,
  • projekt wielkoformatowego plakatu,
  • świnki skarbonki z wypisaną intencją.
Ostatnią sekcją jest odzież, która cieszy się dużym powodzeniem. Najciekawszą propozycją jest zamówienie gadżetu, takiego jak koszulki ze śmiesznymi napisami. Taki prezent ma wiele zalet. Przede wszystkim można z niego aktywnie korzystać. Częste noszenie będzie świadczyć o tym, że napis i grafika na t-shircie spotkały się z zainteresowaniem obdarowanego. Koszulki ze śmiesznymi napisami można zamówić w ulubionych kolorach. Należy zwracać uwagę na jakość szwów i gęstość tkaniny. Warto dołożyć parę złotówek, aby ubranie było wyśmienitego gatunku i nadal dobrze wyglądało po kilku praniach. Inne odzieżowe gifty to wesołe krawaty, sprośna bielizna, wielobarwne fartuszki, skarpety, kapcie czy plecaki. W tych kwestiach ogranicza nas tylko wyobraźnia i gust solenizanta.

Gdzie szukać sugestii?

Nie ma wielu sklepów stacjonarnych z zabawnymi prezentami. W obecnych czasach można spotkać kilka stoisk w galeriach handlowych. Opłaci się rozpocząć poszukiwania w internecie. Istnieje spore grono platform zakupowych, gdzie z powodzeniem wybierzemy świetny prezent i nie wydamy fortuny. Czasem warto kupić dwie rzeczy i finalnie zdecydować co będzie trafniejszym upominkiem. Na wybór i zakup prezentu urodzinowego trzeba dać sobie odpowiednią ilość czasu. Zamawianie niespodzianek przez internet jest łatwe proste i przyjemne, jednak należy liczyć się z oczekiwaniem na przesyłkę. Mimo to zdecydowanie warto. Mnogość modeli i wzorów sprawi, że każdy znajdzie coś odpowiedniego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *