Medycyna estetyczna sprzymierzeńcem młodego wyglądu.

Medycyna estetyczna sprzymierzeńcem młodego wyglądu.

Żyjemy w czasach kiedy to piękny i młodzieńczy wygląd stał się synonimem szczęścia oraz sukcesu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej kobiet oraz mężczyzn bardzo chętnie poddaje się zabiegom mającym na celu odmłodzenie oraz opóźnienie pierwszych oznak starzenia się skóry do jakich niewątpliwie zaliczamy zmarszczki, kurze łapki, worki i cienie pod oczami oraz postępującą utratę jędrności skóry.

Zabiegi odmładzające coraz bardziej popularne wśród kobiet i mężczyzn.

Na szczęście dzisiejsza medycyna estetyczna oraz nowoczesna kosmetologia oferują szereg skutecznych zabiegów, dzięki którym w mało lub całkowicie bezinwazyjny sposób można uzyskać zadowalające, a w niektórych przypadkach nawet spektakularne efekty odmłodzenia.  Salon medycyny estetycznej w mieście Szczecin zatrudnia w swych szeregach tylko najlepszych specjalistów, którzy swe usługi świadczą na najwyższym poziomie. Cechuje ich wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej poparte licznymi sukcesami, dlatego zdecydowanie warto jest skorzystać z ich usług.

Do najczęściej wymienianych zabiegów z zakresu nowoczesnej kosmetologii oraz dziedziny jaką jest medycyna estetyczna jakim poddają się kobiety i mężczyźni w mieście Szczecin i okolicach należą:

  • ostrzykiwanie botoksem – dzięki toksynie butolinowej zwanej popularnie botoksem, wstrzykiwanej w okolice szczególnie narażone na powstawanie zmarszczek, lub też w celu wygładzenia oraz spłycenia już istniejących bardzo często wykorzystuje się zastrzyki na bazie tejże substancji. Mówi się, iż są one niemal bezinwazyjne, a efekty jakie można dzięki nim osiągnąć należą do zadowalających. Eksperci twierdzą, iż botoks należy regularnie wstrzykiwać już po ukończeniu 25 roku życia w celu opóźnienia pojawienia się pierwszych zmarszczek. Niestety od tego typu zabiegów można się uzależnić – a w przypadku nadmiernej ich ilości istnieje ryzyko delikatnego sparaliżowania mięśni twarzy co daje tak zwany efekt mumii, czyli nienaturalnej twarzy bez wyrazu i emocji
  • wstrzykiwanie kwasu hialuronowego – to kolejny z popularnych zabiegów odmładzających jakie oferuje dzisiejsza medycyna estetyczna. Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w ludzkiej skórze. Niestety wraz z wiekiem i postępującymi procesami starzenia jest go coraz miej – co objawia się pojawieniem się pierwszych zmarszczek oraz utratą jędrności i elastyczności skóry. Poddanie się zastrzykom na bazie kwasu hialuronowego to zatem doskonały sposób na likwidację lub spłycenie zmarszczek oraz wypełnienie zbyt małych i niesymetrycznych ust, a także poprawę wyglądu opadających powiek.
  • karboksyterapia to kolejny z zabiegów jakie oferują rozwinięta kosmetologia oraz medycyna estetyczna polegający na medycznym oddziaływaniu dwutlenku węgla. Niewątpliwym plusem tego typu terapii jest fakt, iż działa ona kompleksowo – niemal na całe ciało. Dzięki śródskórnym podaniu dwutlenku węgla możemy zredukować cellulit, ujędrnić obwisły po ciąży – i nie tylko brzuch, powstrzymać łysienie oraz pobudzić cebulki włosowe do szybszego ich wzrostu, pozbyć się nadmiaru zmarszczek i tkanki tłuszczowej, a nawet leczyć choroby takie jak łuszczyca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *