Idealna skóra bez operacji plastycznych

Idealna skóra bez operacji plastycznych

Wszyscy chcemy mieć piękną, promienną skórę. Jednak ze starzeniem są związane zmiany skóry. Traci ona elastyczność, objętość i powstają zmarszczki. Na pewno możemy myśleć, że jest to naturalna część procesu starzenia, ale należy zastosować ukierunkowane podejście do pielęgnacji skóry. Należy uwzględnić swój styl życia.

Co się dzieje ze skórą w czasie starzenia?

W miarę starzenia się funkcja fibroblastu w naszej skórze ulega spowolnieniu. Wpływa to na produkcję kolagenu i elastyny. Wraz z wiekiem zmniejsza się nie tylko ilość kolagenu, ale również pogorszeniu ulega jego jakość. Dlatego następuje glikacja włókien kolagenowych. Widocznym rezultatem wszystkich tych czynników jest zwiotczenie. W sklepie Forever dostępnym pod adresem https://foreversmart.pl możemy znaleźć produkty, które będą temu zapobiegać.

Większość kobiet zauważa to zjawisko po ukończeniu 40 roku życia, ale może się to różnić biorąc pod uwagę genetykę, hormony, ekspozycję skóry na UV i wolne rodniki. Niestety ze względu na mikroruchy, z czasem niektóre strefy twarzy, takie jak szczęka, policzki i linie śmiechu, są bardziej podatne na obwisanie.

Które składniki najlepiej nadają się najlepiej do leczenia obwisłej skóry?

Nie każdy chce poddać się ryzykownej operacji. Nie wszyscy też mają na nią czas i pieniądze. Dobra wiadomość jest taka, że istnieją wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne, inspirowane nauką, które są tak samo skuteczne jak inwazyjne zabiegi. Można je znaleźć np. w Foerver sklepie. Nie musimy odwiedzać gabinetu dermatologa.

Warto wybrać dobry produkt, który zmniejszy zmarszczki, suchość i chociaż w pewnym stopniu będzie ukierunkowana na zwiotczenie. Mocna, a zarazem wyjątkowo delikatna mieszanka AHA pomaga przyspieszyć naturalny proces złuszczania skóry i delikatnie odrodzić jej teksturę. Następnie, aby uzyskać uczucie intensywnego nawilżenia i uniknąć podrażnienia skóry, warto wybrać produkt, który zawiera takie składniki jak kwas hialuronowy, a także ekstrakt z nasion i ryżu.

W Forever sklep można znaleźć też innowacyjne produkty. Jeden z produktów posiada indywidualnie zaprojektowany peptyd i białko serwatkowe, wyciąg z alg do holistycznego ujędrnienia i poprawienia wyglądu skóry. Dzięki temu nasza skóra wyraźnie wygląda na młodszą. Warto więc dokładnie przeczytać dokładnie listę składników, które posiadają produkty, które potencjalnie chcemy kupić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *