szczesliwamama.pl

szczesliwamama.pl

dlaczego w ciazy nie wolno podnosic rak do gory

dlaczego w ciazy nie wolno podnosic rak do gory

Dlaczego kobiety mieć dzieci i mężczyzn Leave

To miał być najszczęśliwszy okres w swoim życiu. Państwo oczekują swojego pierwszego dziecka, a ty się doczekać dzielenia się tą chwilą z miłością swojego życia – swojego męża. Ale nagle, że nie chce z tobą rozmawiać, on przebywa obecnie późno, albo on jest zły lub podrażnioną z tobą cały czas.http://www.html4u.pl Z hormony szaleją huśtawka między łzami i gniewem siebie, co tylko sprawia, że ??gorsza. Nagle znaleźć się sam na sam z dzieckiem i twój mąż poszła, czasem na dobre.

dlaczego w ciazy nie wolno podnosic rak do gory

Jeśli kobiety i mężczyźni byli świadomi, że ciąża może wywołać nie tylko radosne emocje, ale również dynamikę trudne relacje i trudnych emocji, wtedy będą mogli pracować w czasie ciąży w celu utrzymania więzi małżeństwa, przy jednoczesnym dostosowywaniu do przybycia osoby trzeciej w związek. Bo tak naprawdę to, co się dzieje, kobieta zakochuje się w kimś innym, a mąż czuje się odrzucona i zaniedbane, więc szukają pocieszenia i potwierdzenia gdzie indziej. Jeśli masz szczęście, że po prostu rzucają się w wir pracy i krok do roli dostawcy, jeśli masz pecha starają firmę, przyjaźń i ulgę seksualny z kimś innym, i nieszczęście w domu może pozwoli im poczuć, że pozostawienie jest ich jedyną opcją.

dlaczego w ciazy nie wolno podnosic rak do gory

Moje badania wskazują, że ten problem dynamiczny jest bardziej prawdopodobne w dłuższy związek określony – na przykład, żyjąc razem czy są małżeństwem od ponad 5 lat, zanim dziecko się urodzi – a rzeczywistość jest taka, że ??to tylko w jeden lub dwa ostatnie pokolenia, że ??pary czekać tak długo po ślubie mieć dzieci. Przed 1960 i 1970 było to zważywszy, że jeśli ożenił, dziecko pójdzie w ciągu roku lub dwóch. Również dynamika husband- relacji żony były raczej inna niż są te dni. Mąż poszedł do pracy, żona została w domu, miał swoje życie i miała swoje życie, a oni pomieszania przez siebie. 21 wiek partnerstwo jest znacznie głębszy, bardziej intensywne relacje; gdzie ukochana druga jest postrzegana jako partnera, przyjaciela i bratniej duszy; a nie tylko towarzyszem życia.

Artykuł dzięki: http://www.agart-bizuteria.pl