szczesliwamama.pl

szczesliwamama.pl

dlaczego w ciazy lezy sie na lewym boku

dlaczego w ciazy lezy sie na lewym boku

Żylaki powrózka nasiennego i płodności – to uniemożliwiają posiadanie dzieci

Powszechnie uważa się, że żylaki powrózka nasiennego są najczęstszą przyczyną niepłodności, chociaż ten jest omawiany. 39% mężczyzn leczonych z powodu niepłodności mają żylaki powrózka nasiennego. Wśród tych, którzy wcześniej spłodził dziecko ale teraz nie są w stanie to zrobić, 80% ma żylaki powrózka nasiennego. Dobrą wiadomością jest to, że płodność może zostać przywrócona, gdy żylaki powrózka nasiennego jest leczona.

dlaczego w ciazy lezy sie na lewym boku

Co to żylaki powrózka nasiennego? Kiedy żył , które prowadzą w górę z jąder w kierunku serca stają się nienaturalnie opuchnięta, jednokierunkowe zawory wewnątrz tych żył nie i staje się trudne dla krew jest pompowana w górę wbrew grawitacji. Krew cofa się w żyłach wokół jąder, rozciąganie i ich powiększanie, tworząc żylaki powrózka nasiennego. Bez odpowiedniego przepływu krwi, jądra stają się niedożywione, zanieczyszczona i przegrzany.

Przegrzanie podejrzewa się największym winowajcą w niepłodności męskiej. Sperma musi być 4-6 stopni Celsjusza chłodniejsze niż temperatura ciała. Dlatego moszna zwisa poniżej korpusu. W rzeczywistości, jedna japońska metoda kontroli urodzeń jest po prostu dla człowieka do podjęcia codziennie gorące kąpiele. Niektóre badania wskazują, że wzrost temperatury moszny zaledwie jeden stopień Fahrenheita może upośledzać płodność aż o 40%.

dlaczego w ciazy lezy sie na lewym boku

Posiadanie żylaków niekoniecznie oznacza będziesz miał problemy z płodnością. Tylko 25% mężczyzn z żylaki powrózka nasiennego mają problem z płodnością. W rzeczywistości, wielu mężczyzn z dużymi żylaki powrózka nasiennego mają doskonałe ilości spermy.

Często problemy płodności, która wydaje się być powodowane przez żylaków okazuje się być spowodowane czymś innym. operacja żylaków spowoduje poprawę liczby i ruchliwości plemników w zaledwie około 30% pacjentów.
Artykuł dzięki: