szczesliwamama.pl

szczesliwamama.pl

dlaczego facet zostawia kobiete w ciazy

dlaczego facet zostawia kobiete w ciazy

Utrata wagi po C-Sekcja

Przede wszystkim, jeśli właśnie miała cesarskie cięcie, nie zwariować z pracy na zewnątrz. Nadaj nacięcia trochę czasu, aby uzdrawiać. Jestem poważny. Nie chcesz ryzykować trwałe uszkodzenie poprzez utratę wagi po cesarskie cięcie zbyt szybko. Jeśli nie jesteś z powrotem w swoje dżinsy sprzed ciąży galopem Myślę, że ludzie zrozumieją.

Więc nie przejmuj się.

Oto co należy dla utraty wagi po c-section:

dlaczego facet zostawia kobiete w ciazy

1. Weź spacery. Walking dla utraty wagi po cesarskie cięcie jest idealny. Jest to niewielki wpływ. To dostaje się do nawyku wykonywania. (Trzeba było chodzenie przez całą ciążę i tak).

2. Jedz dobrze. Proszę, proszę, proszę jeść prawo. Nie można powiedzieć, że wystarczy. Odchudzanie po cesarskie cięcie jest na tyle twardy, gdy jesz prawo żywności. Czy siebie przysługę – wyrzucić śmieci! Miej kuchnię i spiżarnię zaopatrzony zdrowych przekąsek. Mając zdrowe przekąski wokół usunie pokusie.

3. Pij dużo wody. Jeżeli nie jesteś w ciąży lub karmiące, liczba kubków wynosi 8 dziennie. Ale w czasie ciąży i łożysko, będziesz chciał pić między 10-13 filiżanek / dzień. Poważnie. To pomoże pozbyć się niechcianych retencji wody. I będzie to pomoc w produkcji mleka. Twoje dziecko będzie dziękuję.

dlaczego facet zostawia kobiete w ciazy

4. Ponieważ będziesz siedział wiele do odzysku i tak, karmienie piersią. Bo starasz się schudnąć po cesarskie cięcie, nie można zrobić wszystkie ćwiczenia, że ??matka, która właśnie mieli porodu. Karmienie piersią może spalić do 500 kalorii dziennie.

5. Ponownie, uspokój się. Łatwo dać się ponieść. Szczerze nie będzie robić swoje ciało żadnej łaski, starając się przybrać tłuszczu dziecko się zbyt szybko! Można się rani swoje wysiłki więcej niż pomaganie im.

Użyj zdrowym rozsądkiem podczas utraty wagi po cesarskie cięcie, a znajdziesz się z powrotem w kształcie sprzed ciąży w rozsądnym czasie.

Artykuł dzięki: