szczesliwamama.pl

szczesliwamama.pl

dlaczego w ciazy trzeba miec zdrowe zeby

dlaczego w ciazy trzeba miec zdrowe zeby

Pozwalając sobie na być wykorzystywane przez innych może być druzgocące przeżycie dla nastolatków, więc ważne jest, jako rodzic, aby zdawać sobie sprawę z takich sytuacji.

dlaczego w ciazy trzeba miec zdrowe zeby

Ogólnie rzecz biorąc, jest to idealne miejsce dla Ciebie, jako rodzica, aby poznać ludzi nastolatek decyduje się na bieżąco, bez bycia zbyt krytyczni wobec nich. Zaproś ich do domu na obiad, pozwala im spędzać czas z nastolatków i oglądać filmy, grać w gry wideo, słuchać muzyki, itp jako sposób na poznanie ich nie jest przytłaczający i nadopiekuńczy.

dlaczego w ciazy trzeba miec zdrowe zeby

Ok … teraz najtrudniejsze z nich wszystkich … co z seksem? Wszyscy wiedzą o sytuacjach, w których młodzież w gimnazjum i szkole średniej czasami nawet zajść w ciążę i jest to jeden z największych lęków jednostki dominującej. Rzeczywistość jest taka, że ??nie ma sposobu, aby rodzic, aby zatrzymać ich dziecko z seksu – jeśli naprawdę chcesz to zrobić, będą one znaleźć sposób, aby to zrobić. Jednak możliwe jest, rodzic mieć przemyślany dyskusję ze swoim nastolatkiem o seksie i próbować umieścić kilka parametrów wokół ich celownik relacji, które mogą pomóc im zobaczyć, że istnieją inne rzeczy mogą być one robią w ich randki związku. Na początek, to zawsze najlepiej, jeśli rodzice mogą mieć otwartą rozmowę o seksie z dziećmi. To pozwala dzieciom zobaczyć, że ich rodzice nie żyją w ciemnych wieków i że nie są one tak niewygodne przez pacjenta, że ??nie można nawet mówić o tym. Ponadto otwiera drzwi tak, że powinno to problem wymyślić nastolatek związane z płcią, mogą być bardziej skłonni przyjść do siebie, zamiast próbować to ukryć. Ponadto, podając swoje wyobrażenia o tym, jak nastolatek może chcą spędzać czas, podczas gdy obecnie ze swoim chłopakiem / dziewczyną może być pomocne, tak, że ich czas jest bardziej uporządkowana. To pomaga im zobaczyć, że mogą one mieć różne działania zabawy robi ze swoim chłopakiem / dziewczyną i że związek nie musi być zbudowany wokół fizycznej bliskości.

Artykuł dzięki: