szczesliwamama.pl

szczesliwamama.pl

dlaczego kobiete w ciazy ukladamy na lewym boku

dlaczego kobiete w ciazy ukladamy na lewym boku

Nagle żona jest spożywane z miłości do tego dziecka, a ty, Umiłowanym, idą na sekundę, albo ledwo zauważył w ogóle.

Czy to naprawdę dziwić, dlaczego emocje jak odrzucenia, porzucenia i zazdrość powinna pojawić się w niektórych mężczyzn w tym czasie w ich małżeństwie? Przyjaciół lub krewnych, mówiąc: „Dobrze, że nie powinien poczuć się, że” nie jest pomocne. Nie można pomóc, jak „czuć” o sytuacji. Jednak, być może wiedząc , że to może się zdarzyć, a to wpływa na niektóre pary więcej niż inni jest pierwszym krokiem do rozwiązania tych problemów. Każdy człowiek będzie czuć się zdezorientowani i konflikt, jeśli on zaczyna czuć się zazdrosny o własnym dziecku. To ma być wspaniałym szczęśliwy czas, więc dlaczego on się tak czuć? Jeśli czuje się zły, kiedy wróci do domu, a on nie wie, dlaczego i kiedy dziecko płacze, a on czuje się sfrustrowany i nieszczęśliwy, człowiek może czuć, że on po prostu nie kocha żonę dłużej i że posiadanie dziecka była straszna błąd. W tym niejasnym i skonfliktowanego sytuacji, pozostawiając może wydawać się jedynym wyjściem.

dlaczego kobiete w ciazy ukladamy na lewym boku

Jeśli spojrzeć na to z tej perspektywy, można zrozumieć, dlaczego niektórzy mężczyźni zaryglować.

dlaczego kobiete w ciazy ukladamy na lewym boku

Gdy byłam w ciąży mój mąż zaczął przebywa obecnie gra w tenisa stołowego i picia z kolegów. Podejrzewałem, że miała romans, a wszystko stało się naprawdę skalista między nami. Po nasz syn urodził Straciłam zaufanie dla mojego męża i oddzielone i rozpoczął postępowanie rozwodowe. Upadłem ciąży nieoczekiwanie podczas naszej rozłąki, a mój mąż wrócił do mnie i obiecał, że nie będzie to jeszcze raz z tym dzieckiem, ale on zachowywał się tak samo. To było tak, jakby nie mógł się powstrzymać. Ciągle żonaty teraz i przebudowany rzeczy, ale to był straszny czas. Toni, Kent

Jest możliwe, aby zatrzymać się w swoim małżeństwie i rozwiązać swoje uczucia i naprawić swoje małżeństwo, a na dłuższą metę, która jest znacznie lepsza niż wyjeżdża.
Artykuł dzięki: