szczesliwamama.pl

szczesliwamama.pl

dlaczego w ciazy boli brzuch jak na okres

dlaczego w ciazy boli brzuch jak na okres

Propozycje z wnioskiem o urlop macierzyński

Oprócz Australii, USA jest jedynym rozwiniętym krajem, który nie przewiduje żadnego płatnego urlopu macierzyńskiego, w odniesieniu do matek-to-be, w całym kraju. Na podstawie raportu z 168 krajów, podejmowanych przez Harvard University, 163 kraje miały pewne przepisy dotyczące płatnego urlopu macierzyńskiego. Dlatego USA jest w tej samej lidze, co Nowej Gwinei, Lesotho, Suazi i Papua w odniesieniu do udostępniania płatnego urlopu dla kobiet oczekujących.

dlaczego w ciazy boli brzuch jak na okres

To jest po prostu poza czyjąkolwiek zrozumienia, dlaczego istnieje taka sytuacja, choć specjaliści i cenionych profesorów deklarują, że rozbieżne cele amerykańskim i europejskim ruchu feministycznego mógłby mieć coś do powiedzenia w przypadku braku tego świadczenia – w odniesieniu do oczekujących kobiet w Ameryce.

Wczesne kobiety działacze praw w Europie położył nacisk na wymierzanie specjalne przywileje dla matek, podkreślając również urlopu macierzyńskiego. Z drugiej strony, w Ameryce, aktywiści praw wczesne kobiety nie przywiązują dużą wagę do macierzyństwa, a zamiast podkreślić, równouprawnienie płci żeńskiej bez żadnych specjalnych przywilejów przedłużony.

dlaczego w ciazy boli brzuch jak na okres

W Stanach Zjednoczonych nie zostały uzgodnione wysiłki na rzecz inicjowania procesu udzielania płatnego urlopu macierzyńskiego. Administracja Clintona pożądane, że państwa powinny korzystać z funduszu dla bezrobotnych, aby była dostępna. Jednak opór ze strony różnych interesów gospodarczych spowodował administracji Busha pobieżnie odrzucić ten schemat. grup biznesowych twierdził, że wymagałoby to im podnieść poziom składek na rzecz funduszy dla bezrobotnych państwowych.

California, w 2004 roku, rozpoczęła plan urlopów rodzinnych (wskazujące zarówno macierzyńskiego lub urlopu ojcowskiego), co stanowi około pięćdziesiąt procent płacy przez okres sześciu tygodni.
Artykuł dzięki: forgeweb.pl